Шаблон – основа для розкладу "Мій день"

Друк шаблону для щоденної рутини для дитини з ASD. Візуальний графік допоможе знизити тривожність і стане основою для розвитку самостійності дитини з аутизмом, якій важко впоратися з неструктурованим часом самостійно.

  • Рекомендований формат друку: А3 (розмір картки до 5 см, для великих карт можна роздрукувати шабон на аркуші А2). Карти кріпляться липучкою в місцях, позначених пунктирними лініями.
  • Як підготувати розклад читайте тут

Мій день – це варіант 1 – компактний шаблон з полями для часу, запланованих завдань і зроблених речей. Виконуючи завдання, дитина переміщує картки (потрібно зробити -> зроблено). Мій день варіант 2 – компактний шаблон з полями для часових і запланованих завдань, карти з виконаними завданнями зібрані в кишеню (можна використовувати невелику папку на кнопці, акрилову коробку для візиток, або будь-який інший легкий контейнер, який можна зафіксувати липучкою або клеєм внизу листа, в полі «готово»). Виконуючи завдання, дитина знімає карти з поля «треба робити» в кишені. У верхній частині табелів є поля для дати, наприклад, "11" "КВІТЕНЬ" "ВІВТОРОК" Сині поля зліва – для позначення часу. Можна використовувати карти «часу» (цифрові або аналогові годинники) або вказувати час доби – ранок, день, вечір.

Мой день_вариант 1 (на русском)
1.7 MiB
4246 Downloads
Подробиці
Мой день вариант 2 (на украинском)
1.5 MiB
1874 Downloads
Подробиці
Мой день вариант 2 (на русском)
1.5 MiB
3035 Downloads
Подробиці
Мой день_вариант 1 (на украинском)
1.7 MiB
5627 Downloads
Подробиці
Ви можете переглянути інші шаблони в цьому розділі

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі