Планшети, основи для розкладів

Картки, розміщені на нашому сайті, можна використовувати не тільки для спілкування невербальної дитини (як картки пекс), але і для складання з їх допомогою візуальних розкладів. Для чого потрібні розклади, як ними користуватися, чи готова до них дитина, можна дізнатися, прочитавши книгу Лінн Маккланнахан і Патриції Кранц «Розклади для дітей з аутизмом», де автори описують етапи навчання дітей з аутизмом дотримуватися графіків, наводять приклади і відповідають на питання батьків. Якщо у вас немає можливості зробити планшет або основу для візуального розкладу, ви можете замовити необхідні матеріали у нашому магазині.

Для цього зв’яжіться з нами через контактну форму або виберіть основу для розкладу в каталозі.
Або скачуйте макети для розкладів, щоб виготовити їх самостійно:

Не знайшли потрібного шаблону або не мали уявлення про зручний графік для дитини з аутизмом? Залиште коментар і розкажіть нам, який графік вам потрібен або поділіться ідеєю, яку ми допоможемо реалізувати. [/su_box]

Як зробити візуальний розклад для дитини з РАС

Рекомендуємо використовувати шаблони на pecs.in.ua наступним чином:

  1. завантажити і роздрукувати (в центрі копіювання) файл на аркуші потрібного формату, файли призначені для друку з формату А4 (20х30 см) до А2 (40х60 см)
  2. заламінувати 
  3. наклеїти на картон (це може бути коробка з-під побутової техніки або палітурний картон, який можна купити недорого в спеціалізованих інтернет-магазинах).
  4. приклеїти липучки в місця прикріплення карток.

.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі