Битися – погано!
Соціальна історія в картинках для малюків, яка допоможе пояснити дитині, чому не можна бити інших дітей. Текст історії: Коли я граю з іншими дітьми, я можу вдарити когось. Випадково або коли я злюся Якщо я вдарю іншу дитину, їй буде боляче. Вона буде плакати і не захоче зі мною грати. Битися – це погано! Якщо я не буду бити інших дітей, всі будуть щасливі і захочуть грати зі мною!

Витратні матеріали
Візуальні розклади (планшети)
Готові рішення
Жетонна система
Ігри на липучках і розвиваючі ігри
Картки пекс для дітей з аутизмом і ЗПР
Комунікаційні альбоми
Підставки
Побутові історії і інструкції